Šventinis renginys –„Namų Kalėdos“

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Šventinis renginys –„Namų Kalėdos“

Šventinis renginys –„Namų Kalėdos“

„Prieš Kalėdas

akimirką tampi sparnuotas…

Išbarstai žodžių atsargas,

jausmus trupini, nuotaikas.

Švyti dangus apžiūrėdamas…“  –  tokia šventine nuotaika mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai pasitiko paskutinę advento savaitę. I-IV klasių gimnazistai kruopščiai rengė teminius pasirodymus, kurie buvo nominuoti skirtingose kategorijose – buvo pastebėti ir apdovanoti visi.

   Advento savaitės renginius vainikavo šventinis koncertas „Namų Kalėdos“, kuriame gimnazijos mokytojai ir mokiniai jaukiai – kaip namuose – gėrėjosi stebuklingomis, tarsi iš vaikystės ataidinčių prisiminimų dekoracijomis, džiaugėsi mokinių dovanotais muzikiniais pasirodymais, žavėjosi skaitovų eilėmis.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu