Kviečiame dalyvauti nuotoliniame atvirų durų dienos renginyje

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Kviečiame dalyvauti nuotoliniame atvirų durų dienos renginyje

Kviečiame dalyvauti nuotoliniame atvirų durų dienos renginyje

Džiaugiamės būsimų gimnazistų ir jų tėvelių domėjimusi Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija ir jos organizuojama virtualia atvirų durų diena. Šiemet į renginį užsiregistravo beveik 1000 dalyvių, kurie balandžio 23 d. 15.00 val. galės dalyvauti virtualioje atvirų durų dienoje bei užduoti rūpimus klausimus. Kviečiame susipažinti su toliau pateikiama aktualia informacija.

ATVIRŲ DURŲ DIENOS TRANSLIACIJA

Atvirų durų dienos renginys bus transliuojamas tiesiogiai per YouTube platformą. Transliaciją stebėti galima paspaudus ant šios nuorodos:

Renginį stebėti galima tiek mobiliuoju telefonu, tiek plančetiniu ar stacionariu kompiuteriu.

Primename, kad renginio pradžia – 15.00 val., o planuojama jo trukmė – apie 90 minučių.

RENGINIO PROGRAMA

Virtualioje atvirų durų dienoje dalyviai:

  • Turės galimybę pasižvalgyti po mokyklą;
  • Susipažins su gimnazijos veikla ir pasiekimais;
  • Apie gimnaziją išgirs iš Mokinių tarybos narių bei gimnazijos alumnų;
  • Turės galimybę susipažinti su profilių sistema, apie kurią per savo patirtį pasidalins esami I-II klasių mokiniai;
  • Bus supažindinti su mokinių priėmimo į gimnaziją tvarka;
  • Sulauks atsakymų į jiems rūpimus klausimus.

KLAUSIMŲ UŽDAVIMAS

Tam, kad būtų galima užduoti klausimus, reikia prisijungti prie YouTube platformos (kaip vartotojui). Jei YouTube vartotojo paskyros renginio dalyvis neturi, iki transliacijos tokį turėtų susikurti.

Rekomenduojame iki renginio pradžios pasiruošti dalyviams aktualius klausimus, kuriuos transliacijos metu bus galima užduoti surenkant tekstą į tam skirtą laukelį, kuris veiks “chat” principu. Į klausimus atsakysime klausimų-atsakymų sesijoje, paskutinėje renginio dalyje.

Tikimės, kad renginys pateisins dalyvių lūkesčius bei leis susidaryti įspūdį apie Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnaziją – mokyklą, kurią mes kuriame patys.

Iki malonaus susitikimo,

Gimnazijos administracija

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu