Tiriamųjų darbų ir projektų konferencija „Jaunasis tyrėjas“

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Tiriamųjų darbų ir projektų konferencija „Jaunasis tyrėjas“

Tiriamųjų darbų ir projektų konferencija „Jaunasis tyrėjas“

Birželio 18 d. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijoje vyko I-II klasių tiriamųjų darbų ir projektų pristatymo konferencija „Jaunasis tyrėjas“. Susirinko inžinerijos, medicinos, biochemijos, informacinių technologijų socialinių mokslų, komunikacijos, užsienio kalbų, taikomosios matematikos profilių atstovai, nekantraujantys pasidalinti savo žiniomis ir atradimais. Išgirdome daug pranešimų skirtingomis temomis, turėjome galimybę trumpam pasinerti į atradimų pasaulį, sužinoti dalykų, apie kuriuos anksčiau galbūt net nebuvome susimąstę. Visa tai padaryti padėjo mūsų mokiniai – gabūs, smalsūs jaunieji tyrėjai, kurie atkakliai ieško atsakymų į sudėtingus klausimus.

Nuoširdžiai dėkojame konferencijoje dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojams, taip pat tariame nuoširdų ačiū prie mūsų renginio prisijungusiems partneriams – Vilniaus Simono Daukanto bei Antano Vienuolio progimnazijoms.

Tikimės, kad ir toliau domėsitės pasirinkta kryptimi, kelsite sau iššūkius ir juos įveiksite, džiuginsite mus naujais atradimais.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu