Užsienio kalbų poezijos konkursas 2024

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Užsienio kalbų poezijos konkursas 2024

Užsienio kalbų poezijos konkursas 2024

Gegužės 28d. A. Mickevičiaus bibliotekoje  vyko VVDG užsienio kalbų poezijos konkursas, kuriame dalyvavo 9-10 klasių mokiniai. Buvo deklamuojami garsių poetų ir savos kūrybos eilėraščiai.
I vieta: Rita Beriozaitė (Р. Рождественский „Человеку надо мало“ , mokytoja J. Antonceva).
II vieta: Marija Kumžaitė  („A rainbow to remember“, mokytoja D. Gaidelienė).
III vieta:  Saulė Surgutanovaitė („Through rain“, mokytoja D. Gaidelienė).
Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame bibliotekininkei Karmelai Rudaitienei už šiltą priėmimą, fotografui – už puikias nuotraukas, mokytojui R. Jankovski – už pagalbą ir bendradarbiavimą, taip pat visiems konkurso dalyviams – už drąsą bei kūrybinį entuziazmą.
#poezija #adomomickevičiausbiblioteka #konkursas

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu