Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos pergalių spurtas draugiškose krepšinio varžybose

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos pergalių spurtas draugiškose krepšinio varžybose

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos pergalių spurtas draugiškose krepšinio varžybose

Rugsėjo-lapkričio mėnesiais mūsų gimnazija dalyvavo draugiškose krepšinio varžybose su gimnazijos socialiniais partneriais: Vilniaus Jėzuitų gimnazija, S. Nėries gimnazija, Karoliniškių gimnazija ir S. Daukanto gimnazija.

Rungtynėse su Jėzuitų gimnaziją, po Tito Dabriegos įspūdingų dėjimų į krepšį, laimėjome rezultatu 88:79.

Susitikime su S. Nėries gimnazija vėl sėkmė lydėjo mūsų komandą 79:70. Įtemptose rungtynėse su Karoliniškių gimnazija puikų kovingumą parodžiusi VVDG komanda laimėjo rezultatu 83:79.

Paskutinis susitikimas buvo su S. Daukanto gimnazija. Į VVDG sporto salę sugūžėjo minia žiūrovų. Kovingai nusiteikusios komandos visas rungtynes ,,ėjo koja kojon“. Tikslūs Delvino Rimavičiaus tritaškiai komandą išvedė į priekį. Pergalė pasiekta rezultatu 71:59.

Dėkojame visiems socialiniams partneriams už bendradarbiavimą. Linkime sėkmės VVDG krepšinio  komandai bei įspūdingų pergalių tarpgimnazinėse varžybose.

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu