VVDG bendruomenė jungiasi prie socialinės akcijos „Ženk Nerūkęs“

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. VVDG bendruomenė jungiasi prie socialinės akcijos „Ženk Nerūkęs“

VVDG bendruomenė jungiasi prie socialinės akcijos „Ženk Nerūkęs“

Kviesdami minėti Pasaulinę dieną be tabako (gegužės 31 d.) jungiamės prie NTAKD 2022 m. gegužės 2 – 30 dienomis organizuojamos socialinės akcijos „Ženk Nerūkęs“.

Šios akcijos dalyviu gali būti kiekvienas! Kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų“ bei smagiai žingsniuoti, praleisti laiką su draugu, šeimos nariu ar augintiniu, renkant žingsnius ir neskaičiuojant minučių.

O kad pirmas žingsnis pokyčių link būtų dar lengvesnis, kiekvienas, užsiregistravęs akcijoje ir nuėjęs bent 50 000 žingsnių, akcijos pabaigoje, gegužės 31 d., dalyvaus loterijoje ir turės galimybę laimėti vieną iš 10-ties įvairių prizų: gertuves, laisvalaikio krepšius, kuprines, ausines. Taip pat akcijos metu kiekvieną savaitę bus renkamas savaitės ėjikas, o akcijos pabaigoje, gegužės 31 d.,  apdovanotas daugiausiai žingsnių surinkęs dalyvis.

Lai tai bus maža paskata, įkvėpimas žengti sveikesnio rytojaus keliu.

Kaip dalyvauti akcijoje „Ženk Nerūkęs“:

Išankstinė registracija jau vyksta per mobiliąją programėlę „#walk15“:

  • Parsisiųskite programėlę „#walk15“ spustelėję ČIA  (prisijungimo instrukciją rasite čia);
  • Spauskite „taurės“ ikoną;
  • Prisijunkite prie iššūkio „Ženk Nerūkęs“ ir eikite!

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu