VVDG metų mokytojų ir mokinių apdovanojimai (2020-2021)

 1. Pradžia
 2. Naujienos
 3. VVDG metų mokytojų ir mokinių apdovanojimai (2020-2021)

VVDG metų mokytojų ir mokinių apdovanojimai (2020-2021)

Birželio 10 dieną Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos bendruomenė pasveikino aktyviausius 2020-2021 m. m. mokytojus ir mokinius bei išrinko 14-os nominacijų laureatus.

Skelbiame mokytojų nominacijų laureatus.

 1. Erelio akis. Kaip mokiniai sako, tai mokytojas, tobulai demaskuojantis taisyklių pažeidinėtojus. Šiais metais viską matančia ir nieko pro akis nepraleidžiančia mokytoja tapo Danguolė Skladaitienė.
 2. Metų šypsena. Pamokose išvystame daug šypsena spinduliuojančių veidų, todėl išrinkti vieną laureatą buvo tikras iššūkis. Tačiau bendruomenė tarė žodį ir laimėtoju, nuo kurio veido net ir dirbant nuotoliniu būdu nedingsta šypsena, išrinko fizikos mokytoją Ardą Skladaitį.
 3. Metų inovatorius. Istorijos mokytojas Tomas Vaitkūnas puikiai prisitaikė prie nuotolinio ugdymo, vedė įdomia ir įtraukiančias pamokas, todėl bendruomenės sprendimu buvo išrinktas šios nominacijos laureatu.
 4. Metų globėjas. Mokiniai pripažįsta, kad prieglobstį rasti gali pas kone kiekvieną mokytoją, bet Jolanta Misevičienė ypač rūpinasi ir globoja kiekvieną, kuriam to reikia.
 5. Metų talentas. Gimnazijoje dirba labai talentingi ir savo darbui atsidavę mokytojai. Būtent jų dėka gimnazijos bendruomenė turėjo galimybę džiaugtis gražiais ir kokybiškais renginiais, kurių metu skambėjo muzika, buvo skaitomos eilės, šokama. „Šiuo apdovanojimu norėčiau dalintis su visais gimnazijoje dirbančiais mokytojais, nes mūsų darbas yra komandinis, daugelį užduočių atliekame kartu“, –  sakė laureate tapusi teatro mokytoja Janina Matekonytė-Antanėlienė.
 6. Metų stilingiausias. „Nors nuotolinio mokymosi metu negalime deramai gėrėtis mokytojų išvaizda, tačiau net ir sunkiomis sąlygomis mokytojai išlieka pasitempę ir elegantiški, sulaukia komplimentų iš mokinių“, – sakė renginio vedėja Danielė. Šios nominacijos laureatu tapo anglų kalbos mokytojas Robert Jankovski.

Vienas vokiečių poetas yra pasakęs: „Tikras mokinys mokosi suvokti nežinomus dalykus per žinomus ir tuo priartėja prie savo mokytojo.“ Pristatome mokinių nominacijų laureatus.

 1. Metų stilingiausias. Nuotolinio ugdymo metu sunku pastebėti kito žmogaus stilių, tačiau yra mokinių, kurie išsiskyrė ne tik tvarkinga išvaizda kitapus kameros, tačiau ir ZOOM platformos užsklandomis. Šios nominacijos laureate tapo Goda Mandeikaitė, kuri ragina visus ieškoti savo stiliaus.
 2. Metų gelbėtojas. Bendruomenės išrinkta laureate tapo Agnė Laurinaitytė – žmogus, kuris visada ir visur padeda kitiems. Klasės draugai žino, kad į ją gali kreiptis drąsiai ir sulaukti pagalbos.
 3. Metų lyderis. „Mūsų mokykla – tikra lyderių kalvė, todėl vyko labai įnirtinga kova tarp šiai nominacijai deleguotų žmonių“, – sakė renginio vedėja Aistė. Šiais metais didžiausio bendruomenės palaikymo sulaukė Kristupas Sėjūnas.
 4. Metų siela. Šios kategorijos laureatu tapo Ignas Dailidėnas – žmogus, kurio negali nepastebėti ir negirdėti. Jis visada aktyvus, linksmas ir uždegantis kitus savo pozityvumu.
 5. Metų aktyviausias. Šios kategorijos laureatu gimnazijos bendruomenė išrinko Nojų Adotę, kuris yra dešinioji klasės vadovo ranka, visada buriantis klasę, aktyviai dalyvaujantis įvairiose veiklose, prisidedantis prie renginių organizavimo, Mokinių tarybos veiklos, dalyvaujantis nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose.
 6. Metų talentas. Gimnazijoje mokosi labai daug talentingų mokinių: vieni jų dainuoja, šoka, vaidina, kiti fotografuoja, kuria filmus. Šių metų talentu paskelbtas gimnazistas Tadas Gružinskas.

Šiais metais buvo labai sunku išrinkti metų mokytoją, nes kiekvienas mokytojas, dirbantis gimnazijoje, yra ypatingas savo nuveiktais darbais ir pasiekimais, atsidavimu. Todėl pirmą kartą Metų mokytojų ir mokinių apdovanojimų istorijoje buvo nuspręsta apdovanoti du pačius aktyviausius, nuolat kartu su mokiniais įvairiuose projektuose dalyvaujančius, visuomeniškiausius pedagogus. Metų mokytojomis tapo Inga Andrijauskienė ir Anžela Gražina Valicka.

Metų mokinių nominacijos buvo skiriamos atsižvelgiant į labai gerus ir puikius mokymosi pasiekimus, pamokų lankomumą ir elgesį, taip pat aktyvumą neformaliose veiklose. Šiais metais buvo apdovanoti 4 mokiniai – iš kiekvieno srauto po vieną mokinį. Jais tapo: Jorė Liubinaitė, Kajus Leonardas Janušas, Ugnė Cibulskytė, Benas Volkovas.

Sveikiname visus laureatus ir linkime neprarasti ryžto ir pozityvumo!

Šių metų apdovanojimai išsiskyrė tuo, kad pirmą kartą vyko nuotoliniu būdu (ZOOM platformoje) ir buvo tiesiogiai transliuojami. Jų metu gimnazijos mokiniai atsiskleidė kaip talentingi aktoriai ir muzikos atlikėjai. Jie suvaidino garsiausių filmų scenas ir atliko gerai žinomus muzikinius kūrinius.

Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame teatro „Vilniaus klasika“ direktoriui Albinui Arkauskui, kino operatoriui Algimantui Mikutėnui ir aktorei, teatro mokytojai Janinai Matekonytei-Antanėlienei.

Įrašą rasite čia:

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu