VVDG žurnalistai pristato tinklalaidę „Po pamokų“: klausykitės pirmųjų epizodų!

  1. Pradžia
  2. Mokinių naujienos
  3. VVDG žurnalistai pristato tinklalaidę „Po pamokų“: klausykitės pirmųjų epizodų!

VVDG žurnalistai pristato tinklalaidę „Po pamokų“: klausykitės pirmųjų epizodų!

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos žurnalistai pristato naujieną – tinklalaidę „Po pamokų“, kurios epizodų nuo šiol galima nemokamai klausytis „Spotify“ platformoje (spauskite čia). Pirmosios laidos jau pasiekiamos internete!

Tinklalaidės kūrėjai – mokyklos auklėtiniai, todėl nestigs aktualių temų jauniems žmonėms, bus garsiai keliami probleminiai klausimai, o atsakymų žurnalistai ieškos, diskutuodami su kviestiniais svečiais. Turinys sudomins ir klausytojus, jau atsisveikinusius su mokyklos suolu. Bus kalbama ne tik mokiniams, bet ir jų tėvams, mokytojams aktualiomis temomis.

Viena pagrindinių tinklalaidės „Po pamokų“ rubrikų – „Renkuosi profesiją“. Joje išgirsite įvairių sričių atstovus, kurie atskleis savo profesijos užkulisius ir taip padės jauniems žmonėms pasirinkti savo karjeros kelią. Pirmuose trijuose laidos epizoduose – interviu su „Naros“ redaktoriumi, vienu iš tinklalaidžių Lietuvoje pradininkų Karoliu Vyšniausku, kino aktore Aiste Diržiūte ir populiariausios Lietuvoje radijo laidos vedėja, žurnalistikos dėstytoja Rūta Kupetyte. Kviečiame klausytis!

Norite pasiūlyti pašnekovų arba temų? Rašykite gimnazijos žurnalistams el. paštu vvdgredakcija@gmail.com. 

Apie mus

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija yra pirmoji lietuvių gimnazija, kurią 1915 metais įkūrė M. Biržiška, J. Basanavičius ir P. Gaidelionis. Kaip ir anuomet, gimnazija užtikrina efektyvų ir kokybišką mokymą ir mokymąsi bei yra atvira pozityviai kaitai. Šiandieninė gimnazija siekia tobulėti, puoselėja savo tradicijas, tautiškumą, toleranciją, lanksčiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų, suteikia visapusiškų žinių, padėsiančių jaunam žmogui rasti savo vietą Lietuvoje ir Pasaulyje, tad ir mokyklos bendruomenė yra bendradarbiaujanti, susitelkusi, iniciatyvi, geranoriška, kultūringa, kurianti saugią aplinką, pasitikinti savo sugebėjimais ir besididžiuojanti savo mokykla, kurią pati kiekvieną dieną ir kuria.

Socialiniai tinklai

Naujienos

Meniu