Remiantis spalio 21 d. Vyriausybės nutarimu, nuo spalio 26 d. iki lapkričio 8 d. dviem savaitėms mūsų gimnazijos mokiniams  skelbiama kontaktinio ugdymo pauzė: kaip įprasta, mokiniai vieną savaitę atostogaus, o kitą savaitę mokysis nuotoliniu būdu.

Projekto „POZITYVI  TĖVYSTĖ“

2017 – 2018 m.m. programa

Nuo 2009 gimnazijoje pradėti organizuoti susitikimai su gimnazijos mokinių tėvais, globėjais, augintojais, kuriuose buvo aptariamos tėvams aktualios ir jų pačių pasiūlytos temos, susijusios su vaikų auklėjimu. Projekto dalyviai patys dalijosi savo patirtimi, sėkmėmis, nesėkme auklėjant savo vaikus. Kasmet mokslo metų pabaigoje mokinių tėvai išreiškia pageidavimą šį projektą tęsti ir toliau. Todėl atsižvelgdami į šį tėvų išsakytą poreikį ir šiemet vykdysime šį projektą, į temų koncepciją įtraukdami rugsėjo – spalio mėnesiais vykusių klasių tėvų susirinkimuose išsakytomis tėvelių idėjomis.

Apibendrinant projekto tikslas yra stiprinti gimnazijos bendruomenę, įtraukiant mokinių tėvus į duskusiją apie iššūkius ir sėkmės istorijas, auginant ir auklėjant savo atžalą.

Projekto forma – diskusija ir atvejų analizės su specialisto pagalba.

Projekto moto – kiekvienas galime padėti ne tik sau, bet ir kitam.

Trukmė ir laikas – konkreti savaitės diena, 18.00 val.

Eil. Nr. Tema Užsiėmimų laikas Registracija
 1. Šeimos tradicijos ir taisyklės namuose. Kaip keliauti susitarimų su paaugliu keliu? Gruodžio 5 d. 18.00 – 19.30 val. REGISTRACIJA
 2. Paauglys socialiniuose tinkluose. Kaip padėti paaugliui suprasti neigiamą socialinių tinklų poveikį ir grėsmes?Dėmėsio! Užsiėmimas nukeltas. Informacija apie naują užsiėmimo laiką bus skelbiama sausio mėn. Gruodžio 14 d. 18.00 – 19.30 val. REGISTRACIJA
 3. Laiko planavimas. Kaip padėti paaugliui išmokti savo laiką planuoti taip, kad jo pakaktų ir kokybiškam miegui? Sausio 25 d. 18.00 – 19.30 val. Bus aktyvuota sausio mėn.
 4. Konfliktų psichologija ir jų sprendimo strategijos. Vasario 22 d. 18.00 – 19.30 val. Bus aktyvuota vasario mėn.
 5. Paauglys – jau beveik suaugęs žmogus? Kaip su juo bendrauti? Kovo 29 d. 18.00 – 19.30 val. Bus aktyvuota kovo mėn.
 6. Paauglys įsimylėjo. Kaip kalbėti apie paauglį užklupusius jausmus ir lytinius santykius? Balandžio 26 d. 18.00 – 19.30 val. Bus aktyvuota balandžio mėn.
 7. Paauglys ieško savęs. Kaip padėti ir pastiprinti eiti tinkamu keliu? Gegužės 31 d. 18.00 – 19.30 val. Bus aktyvuota gegužės mėn.

Projekto organizavimo ir programos turinio klausimais konsultuoja direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rytis Komičius.

Programoje nėra Jums aktualios temos? Susisiekite su „Tėvų linija“ konsultantais

Darbo dienomis nuo 17 iki 21 val. tėvai gali skambinti nemokamu numeriu 8 800 900 12 ir su profesionaliu psichologu pasikonsultuoti jiems rūpimais vaikų auklėjimo klausimais. „Tėvų linijoje” budintys psichologai padės tėvams suprasti, kodėl tam tikroje situacijoje vaikas elgiasi vienaip arba kitaip ir kaip suaugusiems žmonėms derėtų reaguoti, ką sakyti ar daryti, kad situacija netaptų konfliktine. Konsultacijos metu Paramos vaikams centro specialistai patars dėl dažnai kylančių klausimų įvairiais vaiko amžiaus tarpsniais, kartu su tėvais ieškos tinkamiausio konkrečios problemos sprendimo.

Mokinių naujienosNaujienos

Vaikų vasaros stovyklos savanorė Aistė Litvinaitė: „Savanoriaudamas geriau pažįsti ir save, ir kitus žmones“

Savanorystė turi daug formų ir gali suteikti įvairiausių patirčių. Septyniolikmetė Aistė Litvinaitė vieną praėjusių metų vasaros savaitę skyrė savanorystei su vaikais. Gimnazistė papasakojo, kaip atrodo vaikų vasaros stovyklos „Stovykla kiekvienam“ vadovo-savanorio diena, į kokią rutiną įtraukiama bei kokios vidinės savybės atsiskleidžia, užsiimant tokia veikla. Kalbina Aistė Pugačiauskaitė. 

Mokinių naujienosNaujienos

„Kartu tikrai galime“ vadovas L. Zimantas kviečia savanorius dalyvauti vasaros stovykloje

Visuomeninė organizacija „Kartu tikrai galime“ siekia suteikti galimybę jaunuoliams patiems prisidėti prie pokyčių ir gerovės kūrimo savo bendruomenėje. Organizacija kuria programas, kuriose dalyvaujantis jaunimas gali prisidėti prie visuomenės tobulėjimo. Viena iš tokių programų – „Stovyklos kiekvienam“. Aistė Pugačiauskaitė apie vasaros stovyklas ir apie savanorystę organizacijoje teiraujasi jos vadovo Luko Zimanto.

Mokinių naujienosNaujienos

Šiuolaikinis jaunimas paneigia stereotipus: „Mums rūpi ne tik telefonai, bet ir mūsų šalis, laisvė“

Visi, gimę po 2003 metų, jau laisvoje Lietuvoje, vadinami Z kartos, arba tūkstantmečio, atstovais. Čia tie, kurie „nematę tikro gyvenimo“. Čia tie, kuriems „dabar tik telefonai galvoje“. Bet, iš tikrųjų, čia tie, kurie prisimena tragišką tėvynės istoriją, drąsiai kalba ir diskutuoja apie mūsų vertybes, problemas, praėjusius įvykius. Šį kartą tai – Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos auklėtiniai.

Naujienos

Keletas prancūziškų naujienų

Rugilė Berčiūnaitė (II a kl.) lapkričio mėnesį dalyvavo Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos organizuotame konkurse “Mes premiers pas…
Meniu